З часів, коли кленовий лист став офіційним символом Канади, кленовий сироп і кленовий цукор, безперечно, стали найпопулярнішими та найпрестижнішими сувенірами серед туристів та гостей Канади. Бренд Cleary's завдячує своєю репутацією безпрецедентній експертизі та безкомпромісному ставленню до якості.

Cleary's відомий широким асортиментом продукції, включаючи 100% натуральний органічний кленовий сироп, кленовий цукор, кондитерські вироби, печиво і спреди, більшість з яких є кошерними.

Ви можете бути впевнені в одному: "Якість для Cleary's те ж, що кленовий лист для Канади".

Наша компанія є ексклюзивним представником торгової марки Cleary's в Україні. Ми маємо всі передбачені законодавством України сертифікати, дозволи та висновки санітарно-епідеміологічної експертизи. Наш кленовий сироп не містить жодних добавок, барвників, консервантів, підсилювачів смаку та є абсолютно натуральним та органічним продуктом.

Бездоганна якість і абсолютна натуральність підтверджена міжнародними сертифікатами SIROPRO, HACCP, ECOCERT, Kosher, NSF International, British Retail Consortium (BRC), Сільськогосподарський стандарт безпосередньо з канадської провінції Квебек всесвітньо відомим кленовим кооперативом «CITADELLE».


Шановний покупець!

Справжній кленовий сироп не може бути вироблений в жодній іншій країні, крім Канади (понад 80% усього світового виробництва) та США. Лише на територіях цих країн зростає цукровий клен. На справжньому кленовому сиропі завжди можна знайти спеціальну наклейку з назвою та точною адресою конкретної фірми, де він був зроблений. Напис Real Maple Syrup або Pure Maple Syrup є додатковою ознакою якості, ними маркується виключно канадський сироп.

Тільки Сертифікат Канадського агентства з інспекції харчових продуктів, яке дуже суворо стежить за справжністю та чистотою виробництва кленового сиропу, може бути гарантією 100% натурального кленового сиропу.

Тільки 100%-ний натуральний і чистий кленовий сироп, який був виготовлений, упакований у Канаді та сертифікований Канадським агентством з інспекції харчових продуктів має право називатися КАНАДСЬКИЙ КЛЕНОВИЙ СИРОП! Якщо на етикетці написано, що він виготовлений у Канаді або з канадської сировини, а упакований на території іншої країни (у тому числі США) під брендом не канадської фірми — ЦЕ НЕ КАНАДСЬКИЙ ПРОДУКТ, і Канада не несе жодної відповідальності за якість та склад кленового продукту.

Щодо вартості кленового сиропу можна сказати таке. 100% натуральний органічний кленовий сироп не може коштувати стільки, скільки коштує кленовий сироп або його імітації, розфасовані або розлиті в Європі. Натуральний кленовий сироп у Канаді коштує дорожче, ніж цей сироп, а якщо взяти витрати на його доставку в Україну, податки, мита та інші витрати, торгову націнку, варто задуматися, який відсоток кленового сиропу може міститись у цьому продукті.

Без сумніву, бренд Cleary’s і наша компанія як представник бренду повною мірою гарантуємо свіжість, найвищу якість та неповторний винятковий смак продукції, виробленої із пристрастю в автентичних традиціях Квебеку та Канади. Приваблива упаковка робить їх відповідними для багатьох випадків і відображає те, ким ми є насправді.

Ми пишаємось високою якістю натурального органічного кленового сиропу та екологічно чистих продуктів з нього!

Більшість натурального канадського кленового сиропу експортується до багатьох країн світу: у США (64%), Японію (10%), Німеччину (7%), Великобританію (4%), Францію, Австралію (по 3%), Південну Корею (2%), Данію (1,5%), Швейцарію (1%), Нідерланди.

Насолоджуйтесь нашими унікальними екологічно чистими продуктами! Для нас буде величезним задоволенням бачити вас серед наших клієнтів!

Дайте нам свої пропозиції та відгуки. Ми обов'язково розглянемо їх!